Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Relacje

2018.11.29

Sukcesy Zespołów Młodziezowego Domu Kultury na Pucharze Świata w Niemczech!

W minionym tygodniu w niemieckiej Riesie odbył się Puchar Świata IDO w kategorii tanecznej show dance. W imprezie brały udział dwa zespoły z naszego MDK-u: "T-8" i "Kornele" i odniosły wspaniałe sukcesy!

- złoty medal i PUCHAR ŚWIATA zdobyła najmłodsza grupa Zespołu "T8", w kategorii formacje do 11 lat, za choreografię pt. "Skrzypce marzeń"

- w kategorii mini formacje do lat 11, srebrny medal Pucharu Świata zdobyła też grupa Zespołu
"T-8", za choreografię pt. "Bobry"

- w kategorii formacje juniorów 12-15 lat srebrny medal Pucharu Świata zdobyła grupa Zespołu "Kornele", za choreografię pt. "Lacerta agilis", natomiast w tej samej kategorii brązowy medal Pucharu Świata zdobyła grupa Zespołu "T-8", za choreografię pt. "Alladyn"

- w kategorii mini formacje dorosłych powyżej 16 lat, srebrny medal Pucharu Świata zdobyła  grupa Zespołu "Kornele", za choreografię pt. "Pełnia"

- w kategorii duetów do lat 11, brązowy medal Pucharu Świata za chorografie "Kocie psoty" zdobyły tancerki Zespołu "Kornele"

- w kategorii duetów powyżej 16 lat, brązowy medal Pucharu Świata za chorografie "Inspiracja" zdobyły tancerki Zespołu "Kornele"- Anna Kuszarecka i Patrycja Cygan

- solistka zespołu "Kornele", Patrycja Cygan zdobyła brązowy medal Pucharu Świata, za układ "Memory"

Gratulujemy sukcesów tancerzom i choreografom obu zespołów!

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa