Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2020.07.10

Spotkania online w WiMPB

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza od lipca br. na cykl wirtualnych spotkań wokół książek i literatury.

Znani i poczytni twórcy, mistrzowie nie tylko słowa, ale i obrazu, spotkają się z czytelnikami za pośrednictwem Internetu, aby porozmawiać zarówno o kulisach pracy artystycznej, jak też o swoich prywatnych biblioteczkach i ważnych dla nich książkach.

 

Do udziału w projekcie „Spotkajmy się online” zaproszono cenionych autorów współczesnej literatury polskiej, poruszających istotne i uniwersalne tematy oraz tworzących teksty zyskujące uznanie
i zainteresowanie czytelników. W WiMBP w Rzeszowie zagoszczą wirtualnie Michał Rusinek, Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Marcin Wroński i Alek Rogoziński, a gościem specjalnym będzie wybitny ilustrator Józef Wilkoń.

 

Rejestracja do spotkania online z Michałem Rusinkiem

 

Rejestracja do spotkania online z Jakubem Żulczykiem

 

Rejestracja do spotkania online z Mariuszem Szczygłem

 

Rejestracja do spotkania online z Alkiem Rogozińskim

 

Spotkania z pisarzami realizowane będą w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting umożliwiającej interakcję i aktywne zaangażowanie odbiorców.

Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.pl/ (podając imię i adres e-mail, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania).

W mailu zwrotnym potwierdzającym rejestrację, znajdować się będzie aktywny link - wejściówka na spotkanie.

 

Każde ze spotkań będzie tłumaczone na język migowy.

 

Informacje o terminach poszczególnych wydarzeń pojawiać się będą na stronie internetowej oraz facebookowym profilu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa