Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2018.03.08

Sieć Kin Helios - premiera "Kobieta sukcesu"

Sieć Kin Helios w Rzeszowie zaprasza w czwartek, 8.03.2018 na premierę komedii romantycznej w reżyserii Roberta Wichrowskiego  - „Kobieta sukcesu"

 

„Kobieta sukcesu” zadebiutuje na ekranach dokładnie w Dzień Kobiet. W roli tytułowej Widzowie będą podziwiać znakomitą Agnieszkę Więdłochę, partnerować jej będą: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa.

W filmie występują także: Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

 

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów!

 

Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

O czym będzie opowiadać „Kobieta sukcesu”? – Będzie dużo o miłości. Tej przyjemnej i tej bolesnej –  tej, która się nie udaje. Ale też
o nadziei, że miłość jest możliwa. Bo naprawdę wierzę w to, że każdy z nas zasługuje na miłość
– mówi odtwórczyni roli głównej, Agnieszka Więdłocha.

 

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, reżyserem zaś - Robert Wichrowski („Francuski numer”).

Kalendarz wydarzeń

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa