Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2019.02.12

Sieć Helios zaprasza na filmowe Walentynki

Sieć kin Helios przygotowała moc atrakcji z okazji święta zakochanych. W repertuarze znajdą się najnowsze filmy, nocny maraton w dwóch odsłonach, transmisja sztuki teatralnej, a ponadto na widzów czeka filmowy konkurs, w którym będzie można wygrać randkę w kinie, a także romantyczny weekend dla dwojga w luksusowym SPA.

Już w czwartek, 8 lutego, uwielbiani przez miliony widzów bohaterowie serii „Planeta Singli” powrócą na ekrany. Z okazji premiery sieć przygotowała konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowy pobyt w SPA dla dwojga. Wystarczy kupić i zachować bilet na film „Planeta Singli 3”, uzupełnić kupon konkursowy otrzymany w kasie, a następnie wrzucić go do urny wystawionej w holu każdego kina. Konkurs trwa do niedzieli, 17 lutego.

W dniu święta zakochanych sieć, we współpracy z platformą „TheMuBa”, zaprasza również na kolejny seans specjalny dla wszystkich miłośników teatru i kina.

 

W czwartek, 14 lutego odbędzie się transmisja spektaklu Michaiła Bułhakowa „Psie serce” z Borysem Szycem w brawurowej roli głównej.

Transmisja w 44 kinach sieci Helios w całej Polsce rozpocznie się o godzinie 19:00, a seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym. Bilety są dostępne on-line oraz w kasach kin.

 

W piątek, 15 lutego, w ramach Nocnych Maratonów Filmowych, kinomani będą mieli do wyboru aż dwa zestawy filmów - Maraton Romantycznie Straszny (z czterema przerażającymi horrorami) oraz Maraton Strasznie Romantyczny (ze wszystkimi częściami „Planety Singli”).

Kina Helios zapraszają na wyjątkową, walentynkową ucztę filmową. Repertuar oraz szczegóły akcji dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa