Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2018.09.06

Plenerowa Potańcówka Miejska dla Seniorów we wrześniu na rzeszowskich Bulwarach

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców powyżej 60 roku życia na Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która odbędzie się w niedzielę 16 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Impreza jest realizowana pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa w ramach akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Wstęp na zabawę jest bezpłatny.

 

Akcja „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce” to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla Seniorów, które odbędą się w dniach 2 – 30 września 2018 roku na terenie całego Rzeszowa. Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie osób w wieku 60+ do aktywnego stylu życia i rozwijania swoich pasji.

 

Wśród wielu zaplanowanych na wrzesień wydarzeń znajdą się także liczne inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury, w tym plenerowa Potańcówka Miejska dla Seniorów, która stanowi doskonałą okazję do miłego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu. W ramach imprezy odbędzie się plenerowa zabawa taneczna przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Dla uczestników zostaną ponadto przygotowane dodatkowe atrakcje w postaci stoisk z potrawami regionalnymi, konkursów z nagrodami i wspólnego śpiewania. Dobrą zabawę dla wszystkich uczestników zapewni zespół Braciaki.

 

Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w niedzielę 16 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 17:00. Impreza została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów i jest organizowana przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Kalendarz wydarzeń

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa