Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2019.06.11

Koncert inauguracyjny w studio nagraniowym

Vyspa zagra koncert inauguracyjny w studio nagraniowym Estrada Studio – to nowa propozycja Estrady Rzeszowskiej i Rzeszowskiego Inkubatora Kultury

Już w najbliższy piątek w studio nagraniowym Estrada Studio, które jest bezpośrednią kontynuacją projektu „Studio Dźwięków Pogranicza” odbędzie się inauguracyjny koncert kameralny poznańskiego zespołu Vyspa.


Tego lata zapraszamy Was na niezwykłe, muzyczne podróże. Nasze studio i Letni Ogródek Kulturalny zamienią się przestrzeń do kameralnych koncertów, podczas których przed Wami zaprezentują się młode i obiecujące zespoły polskiej sceny muzycznej.

Vyspa to elektroniczny duet z Poznania. Ich tożsamość identyfikują przestrzenne brzmienia synthów, gitary naładowane pogłosami, energetyczne refreny, ale i ogromny ładunek emocjonalny zawarty w piosenkach.

Vyspa stara się wyciągać i łączyć na swój własny sposób wszystkie składowe tego, co ich zdaniem, jest najpiękniejsze w muzyce.

Bezpłatne zaproszenia do odebrania od poniedziałku (10.06) do dnia koncertu w siedzibie Estrady Rzeszowskiej w godzinach pracy instytucji.

Na jedną osobę przysługują maksymalnie 2 zaproszenia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność odbioru.

Zapraszamy do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury przy ulicy Jagiellońskiej 24.

Kalendarz wydarzeń

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa