Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2024.06.11

Kolejna Galeria Bezdomna w Galerii Nierzeczywistej

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza po raz kolejny do współtworzenia wystawy fotograficznej - Galerii Bezdomnej!

 

Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace na papierze i się pokaż. Zapraszamy każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Razem tworzymy ekspozycję. Przyjdź i pokaż, co robisz. Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia.

 

Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej to wystawa, podczas której może zaprezentować się każdy chętny, który w umówionym terminie przyjdzie i powiesi swoje zdjęcia na przygotowanej powierzchni. “Bezdomność galerii” podlega na tym, że nie ma ona swojego “stałego miejsca pobytu”, lecz na zasadzie flashmobu pojawia się w różnych przestrzeniach, w całym kraju. Tym razem, po raz kolejny, przestrzeń Galerii Nierzeczywistej zostanie zaaranżowana i przygotowana w taki sposób, by każdy uczestnik bezdomnej mógł w prosty sposób zaprezentować swoje fotografie.

 

Można będzie używać pinezek, taśmy klejącej, sznurka, klipsów - na ścianach przygotowane będą tektury, na których będzie można kleić prace. Tematyka, dobór i forma zdjęć leży po stronie uczestnika.

 

Nie pozwól na siebie czekać – zaprezentuj swój talent szerokiej publiczności!

 

Galeria Nierzeczywista RSF
ul. J. Matejki 10, Rzeszów

wieszanie wystawy:  sobota 22.06.2024 r, godz. 11:00 - 15:00
wernisaż wystawy: sobota 22.06.2024 r, godz. 17:30
czas trwania wystawy: do 03.07.2024 r.
Udział w wystawie jest oczywiście bezpłatny.

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa