Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2024.07.10

Ale Cyrk!

Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Inkubator Kultury oraz Joy Flow Yoga zapraszają na cykliczne spotkanie kuglarskie w Fosie pod nazwą Ale Cyrk! Wakacyjna Przystań Kuglarska. Wstęp bezpłatny.

 

Ideą jamów jest luźna forma aktywności/chill. Nie są to zajęcia prowadzone przez instruktora, tylko nieustrukturyzowane treningi, gdzie każdy uczy się od siebie nawzajem tego, na co akurat ma ochotę. Można także przyjść nie mając ochoty się uczyć - w tym przypadku zapraszamy do leżenia na kocyku i dopingowania innych. ALE CYRK to pro-kuglarska społeczna inicjatywa, która pomoże Ci w poznaniu pasjonatów sztuki nowego cyrku w Twojej okolicy. Jeśli jesteś totalnym początkującym, powitamy Cię z otwartymi ramionami - posiadamy masę sprzętu do ćwiczeń, który chętnie udostępnimy Ci na czas treningów i poinstruujemy co i jak. Spotkania są bezpłatne, przewidziany czas spotkania to 3 godziny - nie musisz brać udziału w całym spotkaniu, przychodzisz i odchodzisz kiedy chcesz.

 

Terminy spotkań to: 27 czerwca, 4 lipca, 11 lipca oraz 18 lipca br. w godz 17:00-20:00.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu grantowi z projektu DziałajMY organizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury i Estradę Rzeszowską.

 

Kalendarz wydarzeń

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa