Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Galeria video

2014.07.07

Konkurs "Rzeszów oczami mieszkańców" - Krystian Herba

"Rzeszów oczami mieszkańców" to konkurs filmowy, którego celem jest promocja stolicy Podkarpacia oraz wydarzeń tutaj organizowanych. Do uczestnictwa zaprasza Krystian Herba, sportowiec, który przekonuje, że nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, by móc wziąć w nim udział.
2014.06.20

Zaproszenie na Wschód Kultury

Drugiego dnia Wschodu Kultury odbędzie się koncert główny pod hasłem Gramy dla Ukrainy. Na Stadionie Miejskim w Rzeszowie zagrają polscy i międzynarodowi artyści. Na to Wydarzenie zaprasza Minister Kultury Ukrainy - Jewhen Nyszczuk.
2014.06.01

Grzegorz Turnau

Na krakowskim Rynku spotkaliśmy muzyka i kompozytora Grzegorza Turnaua. Zobaczcie, co powiedział nam o swojej pasji, początkach kariery oraz o tym, kiedy podjął decyzje, że muzyka będzie jego sposobem na życie. Zapraszamy do oglądania materiału!
2014.01.27

Delfina i Bartek

Udział w programie "Mam Talent" przyniósł im lawinę propozycji i mnóstwo nowych fanów. Sami mówią, że akrobatyka to nie tylko ich pasja, ale także praca. Jak od czasu wygranej w popularnym telewizyjnym show radzi sobie para słynnych akrobatów? Czym Delfina i Bartek zajmują się na co dzień? To wszystko i wiele więcej w nagraniu!
2013.12.31

Płyta "Zakochani w Rzeszowie"

„Zakochani w Rzeszowie" to debiutancka płyta Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Jest to zbiór piosenek w różnych klimatach - od latino, przez jazz, aż po blues. Teksty do utworów opracował Jerzy Dynia. Album powstawał przez 3 miesiące. Jak ten czas wspominają artyści, którzy znaleźli się na krążku? Zobaczcie w naszym wywiadzie.
2013.12.11

Welcome To Burlesque

Z czym kojarzy się Wam Burlesque? Bo to nie tylko połączenie wokalu i tańca, ale także różnych form teatralnych czy kabaretowych. W krótkiej relacji zaprezentujmy artystów, którzy przekonują, że Burlesque to spektakl dla ludzi w każdym wieku.
  1  2  3    

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa