Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2021.12.15

Linia Nocna z akustycznym koncertem w Rzeszowie

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na pierwszy w Rzeszowie akustyczny koncert Linii Nocnej, który odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina przy ul Paderewskiego 154.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

 

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”.

Dziś klip do utworu ma ponad milion wyświetleń na YouTubie, natomiast pierwszy album zespołu, o tym samym tytule, nominowany był do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Album roku elektronika”.

Pod koniec 2020 roku pojawił się drugi album Linii Nocnej – „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się utwory „Hulajnogi”, czy „Gdziekolwiek” z gościnnym udziałem Kuby Badacha.

Twórczość duetu charakteryzują nowoczesne produkcje, a w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje delikatności i poetyckości.

Koncert Linii Nocnej odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00 w sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 510 355 747, która prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–18:00 do wyczerpania limitu miejsc.

Linia Nocna – Znikam na chwilę: https://youtu.be/VCrwMeX5wvI        

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa