Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kultura w Rzeszowie

2020.01.15

Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc zaprasza na karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, czyli osiem sobotnich zabaw tanecznych, które będą organizowane w terminie od 18 stycznia do 22 lutego 2020 roku

Imprezy odbędą się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, a ich organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

 

Tegoroczny cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów rozpocznie karnawałowa seria imprez tanecznych. Kontynuacja znanej i lubianej inicjatywy to znakomita okazja do dalszej zabawy przy największych przebojach muzycznych z dawnych lat.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 4, 11, 18 i 25 stycznia oraz 1, 8, 15 i 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00.

Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Do udziału w zabawach zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc, a ich organizatorem jest niezmiennie Rzeszowski Dom Kultury.

Więcej informacji na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa